True, Reliable, Freight

TRF Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Organizasyon Ticaret Ltd. Şti.


KURUMSAL

20 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip kurucularımızın 2007 yılında bir araya gelmesiyle kurulan TRF LOJİSTİK kurulduğu günden bugüne taşımacılık sektöründe haklı bir yere gelebilmenin şartlarının öncelikle güven , daha sonra doğru bilgi ve sürat olduğunu kavrayarak şu anki konumuna gelmiş olup , kendi öz mal araçlarıyla siz değerli müşterilerine Avrupa’nın her bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.


2014/2015/2016 model 28 adet Tenteli/Frigo öz mal araçlarımızın yanında 40 adet sözleşmeli kiralık araç ve her biri kendi alanında uzman elliye yakın personel ile komple yada parsiyel yükleriniz için, hizmetinizdeyiz.

MİSYONUMUZ

Uluslararası taşımacılık sektöründe öncelikli hedeflerimizden biri olan sektörün öncü firmaları arasında yer almak ve her geçen gün büyüyerek ülke istihdam sağlamak...

VİZYONUMUZ

2015 yılında sektör ortalamasının çok üzerinde bir büyüme kaydeden şirketimiz, 2016 ve 2017 yıllarında da büyümeyi sürdürerek 2018 yılında 40 adet özmal araç kapasitesine sahip olmayı hedeflemektedir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

TRF Lojistik ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Etik değerlere* bağlı bir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında, güvenilir ve sürekli cevap vererek; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
 • Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm çalışanların katılımı ile yenilikleri süreçlerimize uygulayarak; sürekli iyiliştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek
 • Paydaşlarımızla** etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek.
 • Marka imajı ve bilinirliğini korumak.
 • Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetlerini düzenlemek, farkındalık ve bilgi düzeylerini arttırarak mesleki ve bireysel gelişmelerini sağlamak.
 • Çalışanlarımızın memnuniyet ve morallerini yüksek seviyede tutmak.
 • Faaliyetlerimizi ve hizmetlerimizi gerçekleştirirken Kalite Yönetimi konusunda yasal gereklilikler ve standartlara uymayı taahhüt ederiz.

  * Etik değerlerimiz, Kanunlara, müşteri ile yapılan anlaşma şartlarına uygun hareket etmek, verilen taahütleri yerine getirmek,
  **Paydaşlarımız: Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, alt işverenler.

  BELGELERİMİZ

  Taşımacılık sektörün de hizmet veren firmalar için çıkartılmış olan kanunlar gereğince uluslararası karayolu taşıma belgesi olan “R 2” belgesini sahip olan şirketimiz mevcut araç sayısını arttırarak 2015 sonunda ‘’C2’’ almıştır. Bütün araçlarımızda Code XL(Yük Emniyet Sertifikası) vardır.

  EKİBİMİZ

  YÖNETİM KURULU
  Altuğ ARI
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Levent ERTÜN
  Yönetim Kurulu Üyesi
  Esin ÇELEBİ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  Özgen KESER
  Yönetim Kurulu Üyesi

  OPERASYON
  Şenol KARAAHMET
  Serkan BOZKURT & Harun GÖNEN
  Onur AROMA & Fatih AKBAYRAK
  Erdi GÜNDOĞDU & Ceyhun BABAYİĞİT

  SATIŞ & PAZARLAMA
  Nükte KOLUKISA & Nilay BABA
  Serhat CAN & Hatice ...

  MUHASEBE
  Leyla ÇAYIR & Ayşe ZAZOĞLU
  Sema AK & Oğuzhan DUMAN
  TRF Ailesi


  ARAÇ FİLOMUZ

  Araçlarımızda ADR yanıcı tesisat ve donanımı ile Code XL(Yük Emniyet Sertifikası) mevcuttur.